Krzysztof Chytła

kchytłaKrzysztof – lider, kierownik, projektant i automatyk testów z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w domenie systemów wbudowanych.

Tester z krwi i kości z ciekawością i wnikliwością analizujący prężnie rozwijający się świat nowych technologii. Autor publikacji i tłumaczeń w magazynach branżowych, a także prelegent konferencji testerskich. Pasjonat rozwoju kompetencji i dzielenia się wiedzą.

Obecnie kieruje zespołem QA w Dolby Poland oraz pracuje jako zastępca redaktora naczelnego magazynu Quale.

W życiu prywatnym fan literatury fantastycznej, fantastyczno-naukowej i gier niekomputerowych. Amator szkockiej whisky single malt.

Odsłuch krytyczny - subiektywne podejście do testowaniaplTestWarez 2016
Wiele zostało napisane o niezależności testerów od innych funkcji w organizacji oraz zachowaniu maksymalnej obiektywności procesu testowania oprogramowania. Czy to całościowy obraz? Może się wydawać, że tak. Chciałbym przedstawić inny punkt widzenia – z perspektywy kodowania audio – komplementarne techniki oparte o subiektywne odczucia, które pozwalają na udoskonalenie jakości oprogramowania. Jak zbudować środowisko testowe? Jak…więcej

Testowanie bez GUIplTestWarez 2015
Panel dyskusyjny krótki (45min) o testowaniu oprogramowanie bez wykorzystania interfejsu graficznego użytkownika (ang. GUI): wyzwania, dobre i złe praktyki, narzędzia, techniki testowania, automatyzacja.więcej

Tagged under:
TwitterFacebookLinkedInGoogle+