Najczęstsze pytania od Was

Dziękujemy Wam za duże zainteresowanie i szereg pytań, które do Nas kierujcie. Stąd m.in. żeby usprawnić komunikację i nie kazać Wam czekać na odpowiedź poniżej lista pytań które najczęściej się pojawiają.

 • Q: ile kosztuje konferencja?
  A: Aktualne ceny wynoszą odpowiednio:

W pierwszym terminie, czyli do 15 lipca 2016 r.:

 1. 850 zł dla Uczestników posiadających co najmniej certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy lub członków SJSI
 2. 850 zł dla grup liczących co najmniej pięć osób, od szóstego Uczestnika w grupie
 3. 950 zł dla Uczestników bez certyfikatu

W drugim terminie, czyli od 16 lipca 2016r. do zamknięcia zgłoszeń:

 1. 1000 zł dla Uczestników posiadających co najmniej certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy lub członków SJSI
 2. 1000 zł dla grup liczących co najmniej pięć osób, od szóstego Uczestnika w grupie
 3. 1100 zł dla Uczestników bez certyfikatu

 

 • Q: ile kosztują warsztaty?
  A: Aktualne ceny wynoszą odpowiednio:
 1. W pierwszym terminie, czyli do 15 lipca 2016 r.:
  1. 250 zł dla Uczestników posiadających co najmniej certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy lub członków SJSI pragnących brać udział tylko w jednym warsztacie
  2. 400 zł dla Uczestników posiadających co najmniej certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy lub członków SJSI pragnących brać udział w dwóch warsztatach
  3. 300 zł dla Uczestników bez certyfikatu pragnących brać udział tylko w jednym warsztacie
  4. 450 zł dla Uczestników bez certyfikatu pragnących brać udział w dwóch warsztatach
 2. W drugim terminie, czyli od 16 lipca 2016 r. do zamknięcia zgłoszeń:
  1. 325 zł dla Uczestników posiadających co najmniej certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy lub członków SJSI i pragnących brać udział tylko w jednym warsztacie
  2. 450 zł dla Uczestników posiadających co najmniej certyfikat ISTQB® Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy lub członków SJSI i pragnących brać udział w dwóch warsztatach
  3. 375 zł dla Uczestników bez certyfikatu pragnących brać udział tylko w jednym warsztacie
  4. 500 zł dla Uczestników bez certyfikatu pragnących brać udział w dwóch warsztatach

 

 • Q ile kosztują konferencja z warsztatami?
  A: Należy zsumować odpowiednią opłatę za konferencję z opłatą za warsztat.

 

 • Q: Czy jak uczestniczę w warsztatach to mam nocleg i wyżywienie wliczone?
  A: Oczywiście. W uczestnictwo w konferencji wliczone jest wyżywienie i nocleg z 29 na 30 września. W uczestnictwo w warsztaty jest wliczone jedzenie i nocleg z 28 na 29 września.

 

 • Q: Czy są pokoje 3 osobowe?
  A: Hotel nie ma w swojej ofercie pokoi 3 osobowych. Tylko 2 i 1-no osobowe.

 

 • Q: Status mojej płatności jest nadal ‚nieopłacony’ a ja już zapłaciłam(-em)?
  A: Aktualizacja danych o płatnościach z przyczyn oczywistych odbywa się nieco wolniej stąd prosimy o cierpliwość.

 

 • Q: Czy mogę zrezygnować z konferencji?
  A: Ze względu na procedury związane rezerwacją miejsca w hotelu, wymiana Uczestnika na inną osobę bądź rezygnacja jest możliwa wyłącznie w nieprzekraczalnym terminie testwarez@sjsi.org potwierdzone przez wiadomość zwrotną. Wymiana Uczestnika na inną osobę bądź rezygnacja w terminie późniejszym może skutkować obciążeniem Uczestnika kosztami związanymi z opłatami hotelowymi.

 

 • Q: Czy transport konferencyjny może odjechać 5/10/15 min później bo mój pociąg może nie zdążyć?
  A: Na razie nie zostały określone godziny transportu autobusem ze stacji Jelenia Góra do hotelu w Karpaczu – będą one uzależnione od rozkładu jazdy pociągów; ale będziemy się starali dopasować je tak, by nie było problemów. W pozostałych sytuacjach można skorzystać z busika dowożącego pasażerów z dworca do Karpacza – cena biletu na busik to kilka złotych.

 

 • Q: Czy dla osób dojeżdżających własnym transportem parking przy hotelu będzie bezpłatny?
  A: Część parkingu przy hotelu jest bezpłatna dla gości hotelowych (a więc i dla uczestników Konferencji). Jest to parking “pod chmurką”. Za parking w podziemiach hotelu trzeba płacić.

Komentujcie, tweetujcie, mailujcie a będziemy dopisywać i wyjaśniać kolejne kwestie.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na konferencji 😀

Tagged under:

5 Comments

 1. Radek Reply

  O której godzinie jest podstawiony transport na dworcu głównym w Warszawie 8-10-2015. Jak i gdzie go znaleźć? O której odjeżdża z dworca? Jakiś telefon do kierowcy, lub osoby kontaktowej w razie problemów (np. pociąg się spóźni)?

 2. Natalia Reply

  Hej,

  o której godzinie przewidziany jest wyruszenie z powrotem do Warszawy autobusem konferencyjnym? Mamy pociąg powrotny o 17:55 i nie wiemy czy zdążymy.

  Pozdrawiam,
  Natalia

  1. Sebastian Małyska Reply

   Niestety ale nie można jednoznacznie wskazać tak lub nie. Teoretycznie konferencja skończy się do 16:30. Zakładając, że pakowanie do autobusów będzie na prawdę szybkie wyjadą 16:35 i do W-wy dojadą o 17:35. Dalej już tylko 10 min na centralny co daje 17:45. Tj. niby ok. Ale wystarczy większy korek i co wtedy?

 3. Sandra Reply

  Być może wartym uwagi pomysłem na pyzsrzłe wydanie konferencji byłoby podzielenie prelekcji na dwa bloki:1) Blok łatwiejszy , w ktf3rym omawia się zagadnienia podstawowe, takie,ktf3re w core magazine uzyskają ocenę trudności basic oraz niektf3re z poziomu intermediate (przykładem może być prowadzenie zespołu w metodologii scrum, omf3wienie podstawowych technik automatyzacji czy też wprowadzenie do testf3w wydajnościowych)2) Blok trudniejszy , w ktf3rym omawia się zagadnienia związane z konkretnymi aspektami, poddaje się pod dyskusję metodologie i rozwiązania (jak na przykład sposf3b zarządzania szeroko pojętymi testaliami dla projektf3w z konkretnej domeny, metody analizowania wynikf3w testf3w wydajnościowych itd itp) Omawiane tu zagadnienia kwalifikowałyby się w core magazine do zakresu intermediate i wyżejOczywiście, bloki należałoby odpowiednio nazwać, jednak wydaje mi się, że taki podział pozwoliłby uniknąć frustracji i sytuacji, kiedy interesująco brzmiący temat okazuje się być podstawowym wprowadzeniem do danego zagadnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

TwitterFacebookLinkedInGoogle+