Certyfikacja – konsultacje przed egzaminem

Konsultacje przed egzaminem

Firma AmberTeam zaprasza na konsultacje 7.09 (pierwszy amber_teamdzień konferencji po lunchu). Można będzie zadać pytania naszym trenerom i rozwiać swoje wątpliwości przed egzaminami organizowanymi w trakcie i po konferencji.

Zapraszamy na sesje pytań i odpowiedzi dla:

  • ISTQB Poziom Podstawowy
  • ISTQB Poziom Podstawowy Tester Zwinny
  • ISTQB Poziom Zaawansowany Kierownik Testów
  • ISTQB Poziom Zaawansowany Analityk Testowy
  • ISTQB Poziom Zaawansowany Techniczny Analityk Testowy

Konsultacje będą odbywać się jednocześnie w dwóch salach. Będą je prowadzić trenerzy:

amber_teamLucjan Stapp

amber_teamJan Sabak

amber_teamJoanna Kazun

 

 

 

Bez zapisów i rezerwacji. Nie trzeba również być już zapisanym na egzamin. Można przyjść, porozmawiać i dowiedzieć się czegoś ciekawego nawet jak jeszcze nie ma decyzji o zdawaniu jakiegokolwiek egzaminu.

Jeszcze przed konferencją zapraszamy do zadawania pytań na: konsultacje@testwarez.pl . Piszcie a pomoże to nam stworzyć Waszą agendę konsultacji.

Konsultacje z prelegentami

Jednocześnie przypominamy, że formuła konferencji zapewnia jej uczestnikom swobodę wymiany poglądów, doświadczeń itp. w dowolnej ilości spotkań pomiędzy i po wykładach. Jeżeli jednak czujecie, że szczególnie cenne byłoby usiąść i w spokojnie twarzą w twarz przez 15 minut porozmawiać z jedn(ym/ą) z naszych prelegentów dajcie również o tym znać na program@testwarez.pl w tytule konsultacje i nazwisko z kim. A my postaramy się takie konsultacje dla Was zorganizować.

 

 

 

Tagged under:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TwitterFacebookLinkedInGoogle+