Ogłaszamy konkurs #testwarez 2015

Zapraszamy do udziału w konkursie adresowanym do wszystkich uczestników konferencji TestWarez 2015 za wyjątkiem osób będących w składzie komisji konkursowej. Z myślą o naszych uczestnikach przygotowaliśmy zestaw specjalnych zadań, nagrodzeni zostaną Ci którzy prześlą prawidłowe rozwiązania i uzyskają jak największą ilość punktów.

Zadania wraz z formularzem umożliwiającym przesłanie odpowiedzi dostępne są na stronie: http://2016.testwarez.pl/konkurs-pytania/

Konkurs trwa do 7 (przedłużamy do 8 do godz.15.30) października 2015, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 października 2015. Nagrody zostaną rozdane podczas drugiego dnia konferencji TestWarez 2015.

Nagrody

Dla uczestników konkursu TestWarez 2015 przewidujemy następujące nagrody:

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc:

Książka: Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia

Książka: Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania

Książka: SCRUM czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej

Za zajęcie 4. i 5. miejsca:

Książka: SCRUM czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej

Za zajęcie 6. miejsca:

Książka: Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania

Za zajęcie 7. miejsca:

Książka: Analityk systemów. Przygotowanie do egzaminu z inżynierii wymagań

Za zajęcie 8. miejsca:

Książka: Systemy informatyczne w zarządzaniu procesami workflow

Regulamin

Regulamin konkursu wraz z systemem oceniania dostępny jest na stronie http://2016.testwarez.pl/regulamin-konkursu-testwarez-2015.

Skład Komisji

Karolina Zmitrowicz

Analityk biznesowy/systemowy ze specjalizacją w obszarze bankowości i ubezpieczeń, trener i konsultant IT w obszarze zarządzania jakością i inżynierii wymagań. Założycielka i redaktor naczelny Quale magazine. Występuje na konferencjach dzieląc się swoimi doświadczeniami i czerpiąc z przemyśleń innych, by codziennie doskonalić swą pracę. Autorka kilkunastu publikacji i książek z dziedziny inżynierii oprogramowania. Przewodnicząca Komisji Programowej TestWarez 2015.

Monika Lichota – Cywińska

Od ponad dekady tester, kierownik testów, konsultant, trener z zakresu testowania i zapewnienia jakości oprogramowania, z ogromnym zamiłowaniem do testowania użyteczności i funkcjonalności oraz wielka fanka metodyk zwinnych. Prelegent TestWarez 2015.

Adam Roman

Adam Roman (ur. 1980) – adiunkt w Instytucie Informatyki i Matematyki Komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat wykłada przedmioty związane m.in. z testowaniem oraz zapewnianiem jakości oprogramowania, prowadzi również kursy przygotowujące do uzyskania certyfikatów ISTQB. Prowadzi kilka projektów naukowo-badawczych we współpracy z różnymi firmami IT (m.in. z Motorolą). Autor podręcznika „Testowanie i jakość oprogramowania – metody, modele i narzędzia”, który wyjdzie nakładem PWN w maju 2015 roku. Certyfikowany inżynier jakości oprogramowania (ASQ CSQE) oraz tester (ISTQB Full Advanced). Prelegent TestWarez 2015.

Sebastian Małyska

Absolwent Telekomunikacji i Elektroniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od 2005 roku związany z firmą Alcatel-Lucent, gdzie pracował na stanowisku inżynier oprogramowania. W tym czasie stał się ekspertem w dziedzinie testowania, w tym również jego automatyzacji i zarządzania jakością w projekcie. Obecnie pracuje na stanowisku Quality Manager w firmie Genesys Telecommunications Laboratories. ISTQB certyfikowany tester. Prelegent na konferencjach testersko-jakościowych. Współorganizator meetup’u w Bydgoszczy. Wykładowca w Wyższych Szkołach Bankowych. Członek zarządu SJSI. Współorganizator różnych konferencji w tym TestWarez.

Maciej Zaborowski

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, wydziału Cybernetyki na kierunku Informatyka. Certyfikowany tester ISTQB – Advanced Level – Test Manager. Wolontariusz podczas Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania i członek komisji sędziowskiej TestingCup 2014/2015. Zawodowo, na co dzień zajmuje się kontrolą i zapewnianiem jakości w firmie świadczącej usługi doradcze. Posiada kilkuletnie doświadczenie w testowaniu małych jak również dużych/złożonych systemów. Uczestniczył w licznych projektach rekrutacyjnych, gdzie zajmował się wyszukiwaniem, selekcją i dostarczaniem konsultantów ds. testowania oprogramowania. Prywatnie, entuzjasta nowych technologii, otwarty na innych ludzi i nowe kontakty. Członek Komisji Programowej TestWarez 2015.

Tagged under:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TwitterFacebookLinkedInGoogle+