Michał Szklarek

michalszklarekOd kilkunastu lat pełni kluczowe role menedżerskie w uznanych firmach z branży IT. Od półtora roku w APATOR Rector na stanowisku Dyrektora Operacyjnego i Pełnomocnika Zarządu ds. Metodyk i Ładu Organizacyjnego. Swoją karierę zawodową rozpoczął na początku lat 90-tych jako programista i analityk w łódzkiej spółce Jason MacKenzie.

Absolwent Wydziału Matematyki na Uniwersytecie Łódzkim oraz programu MBA organizowanym przez WSPiZ im. L.Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Jakością podczas których uzyskał certyfikat Menedżera Jakości TUV.

Posiada również certyfikaty COBIT5, Prince2 i ITIL.

Mission Impossible czy jak efektywnie ulepszyć organizacjęplTestWarez 2016
Po co zmieniać? Jak zmieniać? Na czym bazować, standardy, czy własna droga? Jak realnie wpływa uporządkowanie procesów zarządczo-wytwórczych na bieżącą realizację projektów? Czy usystematyzowanie metodyczne faktycznie wpływa na poprawienie bieżącej efektywności projektowej i produkcyjnej? Jak uchronić organizację podczas zmian przed odejściem kluczowych pracowników? Kontynuacja dotychczasowego działania a wdrażane zmiany – jak znaleźć złoty środek? Profil…więcej

Tagged under:
TwitterFacebookLinkedInGoogle+