Mateusz Olejarka

IMG_0885_min-remakeStarszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT w firmie SecuRing

Zawodowo zajmuje się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych oraz mobilnych. Wcześniej, po drugiej stronie barykady, jako programista brał udział w rozwoju i utrzymaniu platformy klasy BPMS wdrożonej w wielu polskich instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych.

Od stycznia 2011 jest w zarządzie OWASP Poland, gdzie zajmuje się organizacją spotkań dotyczących bezpieczeństwa IT. Trener mający za sobą kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń związanych z tworzeniem i testowaniem bezpieczeństwa oprogramowania. Prelegent m.in. 4Developers, Black Hat Asia, CONFidence, NGSec, SEConference, SEMAFOR, Testing Cup, TestWell oraz spotkań OWASP.

https://www.linkedin.com/in/molejarka

https://twitter.com/@molejarka

Podatności, których nie chcę więcej widziećplTestWarez 2016
Czy jakieś błędy szczególnie Cię irytują? Chciałbyś je wszędzie wyplenić? Ja mam swoją własną listę, listę podatności, czy inaczej mówiąc błędów w mechanizmach zabezpieczeń aplikacji. Chciałbym się nią z Wami podzielić, pokazać Wam jak je wykryć i czemu należy je poprawić, aby w żadnej aplikacji, czy w tej którą testujecie, czy po prostu używacie, nie…więcej
Tagged under:
TwitterFacebookLinkedInGoogle+