Krzysztof Tomkiewicz

IMG_7811-remakeDoktor nauk technicznych w dyscyplinie mechanika o specjalności diagnostyka techniczna. Ma kilkuletnie doświadczenie naukowe i dydaktyczne – w pracy naukowej zajmował się między innymi teorią niezawodności, diagnostyką techniczną i komputerowym wspomaganiem projektowania, wytwarzania i eksploatacji. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych.
Propagator standardów i najlepszych praktyk w dziedzinie zarządzania IT. Organizator i autor programów kilkudziesięciu konferencji na te tematy. Ma swój wkład w opracowanie niektórych Polskich Norm. Jeden z fundatorów i prezes Zarządu Fundacji Governica, której misją jest propagowanie wiedzy menedżerskiej.
Doradzał firmom szkoleniowym i doradczym w zakresie rozwoju produktów, marketingu i analizach rynkowych. Członek HDI-Poland, itSMF Polska, PSTP i ProCAX. Uczestniczył w projektach reorganizacyjnych działów IT. Współtworzył metodykę audytową z obszaru ITSM i prowadził szereg audytów organizacji wsparcia.

Testowanie oczami specjalistów od utrzymaniaplTestWarez 2016
Doktor nauk technicznych w dyscyplinie mechanika o specjalności diagnostyka techniczna. Ma kilkuletnie doświadczenie naukowe i dydaktyczne – w pracy naukowej zajmował się między innymi teorią niezawodności, diagnostyką techniczną i komputerowym wspomaganiem projektowania, wytwarzania i eksploatacji. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych. Propagator standardów i najlepszych praktyk w dziedzinie zarządzania IT. Organizator i autor programów kilkudziesięciu konferencji na…więcej
Tagged under:
TwitterFacebookLinkedInGoogle+