Dawid Pacia

153-remakeTest team lead zawsze „szukający dziury w całym”. Jest fanem zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Według niego czas przeznaczony na wymianę wiedzy i pomysłów potęgowo zwiększa skuteczność i szanse zespołu na sukces. Pasjonat nieuleczalnie uzależniony od podążania za nowymi technologiami i wdrażaniem optymalnych rozwiązań do projektu. Uwielbia wyzwania. Zagorzały zwolennik maksymy „nie od razu Kraków zbudowano”, nie tylko w życiu zawodowym.
Dumny posiadacz certyfikatu ISTQB Test Manager oraz Professional Scrum Master. Po godzinach entuzjastycznie eksploruje zakamarki Ankh Morpork.

Bo testowanie to nie tylko Software...plTestWarez 2016
O tym, że w arsenale nowoczesnego testera powinny znajdować się zarówno umiejętności analityczne, podstawy programowania, jak i szereg umiejętności miękkich, wiemy już wszyscy. Jeśli dodamy do tego doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami wytwarzania oprogramowania, otrzymujemy niemal idealnego w oczach pracodawcy kandydata. Co jednak, jeśli któregoś dnia Twój przełożony powie: – Nasz czujnik ostatnimi czasy…więcej
Tagged under:
TwitterFacebookLinkedInGoogle+