Dawid Pacia

153-remakeTest team lead zawsze „szukający dziury w całym”. Jest fanem zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Według niego czas przeznaczony na wymianę wiedzy i pomysłów potęgowo zwiększa skuteczność i szanse zespołu na sukces. Pasjonat nieuleczalnie uzależniony od podążania za nowymi technologiami i wdrażaniem optymalnych rozwiązań do projektu. Uwielbia wyzwania. Zagorzały zwolennik maksymy „nie od razu Kraków zbudowano”, nie tylko w życiu zawodowym.
Dumny posiadacz certyfikatu ISTQB Test Manager oraz Professional Scrum Master. Po godzinach entuzjastycznie eksploruje zakamarki Ankh Morpork.

Bo testowanie to nie tylko Software...plTestWarez 2016
Test team lead zawsze „szukający dziury w całym”. Jest fanem zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Według niego czas przeznaczony na wymianę wiedzy i pomysłów potęgowo zwiększa skuteczność i szanse zespołu na sukces. Pasjonat nieuleczalnie uzależniony od podążania za nowymi technologiami i wdrażaniem optymalnych rozwiązań do projektu. Uwielbia wyzwania. Zagorzały zwolennik maksymy „nie od razu Kraków zbudowano”,…więcej
Tagged under:
TwitterFacebookLinkedInGoogle+