Certyfikacja – egzamin

Od pewnego czasu pracujesz jako tester oprogramowania? Jesteś już dojrzałym testerem? Chcesz pracować dalej w tym zawodzie?

Certyfikat ISTQB na pewno będzie kolejnym krokiem w Twojej karierze.

Tylko dla uczestników konferencji Testwarez przewidzieliśmy możliwość szybkiego i taniego uzyskania certyfikatu Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy. Cena egzaminu to tylko 350 PLN (+VAT); cena rynkowa to ponad 600 PLN.

Jesteś już certyfikowanym testerem poziomu podstawowego? Chcesz się rozwijać dalej? I dla Ciebie coś mamy. Certyfikuj się na Poziomie Zaawansowanym. I tu, tylko dla uczestników konferencji, ceny dużo niższe niż rynkowe; oszczędzasz ponad 300 PLN:

Cena dla uczestnika konferencji
Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego 350 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester – Tester Zwinny 300 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester Poziomu Zaawansowanego – Menadżer Testów 600 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester Poziomu Zaawansowanego – Analityk Testów 600 PLN (+VAT)
Certyfikowany Tester Poziomu Zaawansowanego – Techniczny Analityk Testów 600 PLN (+VAT)
Certyfikowany Inżynier Wymagań REQB 350 PLN (+VAT)

Może interesuje Cię praca testera w zespole zwinnym?  Chcesz się do niej dobrze przygotować? Certyfikuj się jako Certyfikowany Tester – Tester Zwinny. I tu cena zdecydowanie poniżej cen rynkowych..

Wszystkie egzaminy dostępne w wersji polskiej i angielskiej, w wersji papierowej i elektronicznej.

I coś specjalnego – PIERWSZY W POLSCE EGZAMIN NA POZIOM EKSPERCKI.

Tylko dla hardcorowców.

Zostań pierwszym w Polsce testerem z certyfikatem eksperta w zakresie poprawy procesu testowego (CTEL –TPI). Jest to bardzo trudny egzamin, tylko w wersji angielskiej i tylko w wersji papierowej. Cena bardzo wysoka, lecz również niższa od rynkowej: 5 000 PLN (+VAT).

A może chcesz się dowiedzieć, dlaczego dostarczane Ci wymagania nie są najwyższej jakości? Chcesz umieć je dobrze przygotowywać lub potrafić sprawdzić ich jakość? Dla Ciebie też coś mamy: Certyfikowany Inżynier Wymagań REQB – na razie poziom podstawowy.

Boisz się, że nie dasz rady? Chcesz się sprawdzić przed egzaminem?  I tu pomożemy.

W drugim dniu konferencji (8 października – czwartek) nasi koledzy pomogą Ci się sprawdzić, odpowiedzą też na pytania związane z materiałem obowiązującym na egzaminie. Konsultacje poprowadzą znani eksperci i trenerzy (m. in. J. Kazun, J. Sabak, R. Smilgin, L. Stapp)

Chcesz się certyfikować? Zostań uczestnikiem konferencji Testwarez, zarejestruj się już dziś: https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=359

Jesteś zarejestrowanym uczestnikiem konferencji Testwarez i chcesz się certyfikować? Napisz do nas kontakt@testwarez.pl i podaj:

  • Nazwisko i imię
  • Egzamin, który chcesz zdawać
  • Język egzaminu
  • Forma (papierowy .elektroniczny)

Wyjaśnimy Ci także zasady płatności.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Tagged under:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TwitterFacebookLinkedInGoogle+